Гройсман вимагає у силовиків дані про злочини щодо депутатів

"Гройсман
Гройсман вимагає у силовиків дані про злочини щодо депутатів

Голова Верховної Ради закликав Генпрокуратуру, МВС та СБУ надати всю інформацію про правопорушення у відношенні до народних депутатів за останній час.

Голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк, коментуючи застосування запальної суміші під вікнами дому його соратниці Вікторії Войціцької, сказав із трибуни:

"Сьогодні вночі стався замах на народного депутата Вікторію Войціцьку і родину її… Войціцька є лідером тих людей, які борються з корупцією в паливно-енергетичній сфері. Це людина, яка розкриває й розуміє схеми, які там працюють, і вільно про них говорить".

"Сьогодні десятки кримінальних справ проти наших депутатів – Семенуху, Данченка, проникнення в приміщення — Березюка, Лаврика, де вони живуть і працюють. І ніяких дій з боку правоохоронних органів", — заявив він.

Березюк закликав інші держави й міжнародні організації "не підставляти Україну під російську агресію і розчленування зсередини їхніми агентами", а підтримати "тих 60-80 депутатів у парламенту, які хочуть розвитку цієї країни".

Він закликав колег не намагатися повернути минуле. "Сьогодні ми захищаємо Войціцьку, Семенуху, Данченка й інших – а це означає, захищаємо державу", — заявив Березюк.

Гройсман заявив: "Зараз пролунали прізвища. Я звертаюся сьогодні до Генеральної прокуратури, до Міністерства внутрішніх справ, до Служби безпеки України (з проханням) надати повний перелік всіх правопорушень по відношенню народних депутатів України і дати вичерпну інформацію про розслідування таких інцидентів".

"Проінформувати Верховну Раду про вжиті заходи правоохоронною системою для пошуку тих злочинців, які скоїли ці злочини. Це принципово важливо. Верховна Рада надасть цьому оцінку", — додав спікер.

Олена Рощенко, УП


Теги
Иванющенко и Дядечко слили «Гефест» Лохотрон с видеокамерами под крышей Собянина старіння Олег Царёв: незадачливый «председатель Новороссии». ЧАСТЬ 1 избирательный закон  КАЛИНЮК АЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ ТД ЛИАТРИС Путин не поздравил Зеленского Зеленского поздравили западные лидеры мемы фотошопы юмор кровавое убийство Тищенко отставки Синютка Виталий Кличко Владимир Кличко Килиан Мбаппе Абрамченко Андрей Одесский облсовет Волканов Валентин травмовані   Ледяная диета Владимир Зеленский Второй тур президентских выборов в Украине Горячие новости по выборам в Украине Новости по выборам в Украине 2019 Караганда FK14 Полярис головне Dragon Торговля на крови. Окружение Путина продолжит заправлять украинские танки Как Кенес Ракишев «выпал» из «дела Шакро» Курченко вернулся за Одесским НПЗ Экотеррорист Бачин Сергей Викторович расцвёл и развёл на «Розе Хутор»