СБУ викрила мережу Інтернет-провокаторів, найнятих спецслужбами РФ для поширення паніки в країні після введення воєнного стану (відео)

Співробітники СБ України під час виконання завдань із контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки викрили учасника мережі Інтернет-провокаторів, який за завданням РФ поширював у соцмережах фейкові повідомлення для поширення паніки серед населення України після введення воєнного стану.

Оперативники спецслужби задокументували, що мешканець міста Кам’янське на Дніпропетровщині поширював у соцмережах інформацію із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України.

Під час проведення санкціонованих слідчих дій правоохоронці виявили електронне листування зловмисника з громадянами РФ та мешканцями тимчасово анексованої АР Крим, які ставили перед ним завдання із поширення провокаційних матеріалів. «Вказівки» російських кураторів передбачали, зокрема, публікацію статей щодо «правомірності» дій Військово-морських сил РФ поблизу Керченської протоки та засудження дій українських моряків.

Співробітники СБ України встановили, що після введення воєнного стану на території декількох областей України від росіян було отримано завдання із поширення неправдивих матеріалів. Куратори з РФ розсилали фейкову інформацію нібито від української влади із вказівками щодо «використання для військових потреб» автомобілів з іноземною реєстрацією, фейкові фотографії порожніх продуктових прилавків магазинів на території України, великих черг на автозаправних станціях, повісток з військових комісаріатів у межах загальнодержавної мобілізації.

СБ України отримала інформацію про створення мережі таких Інтернет-провокаторів у нашій країні. За задумом російських спецслужб залучення саме мешканців України до розповсюдження деструктивних матеріалів дає змогу адаптувати їх для громадян нашої країни та створити ілюзію «правдивості» повідомлень.

Триває досудове слідство у межах кримінального провадження розпочатого за ст. 110 Кримінального кодексу України.

Наразі тривають слідчі дії для встановлення осіб кураторів та учасників мережі Інтернет-провокаторів.

Прес-центр СБ України

Теги
Лохотрон с видеокамерами под крышей Собянина старіння Олег Царёв: незадачливый «председатель Новороссии». ЧАСТЬ 1 избирательный закон  КАЛИНЮК АЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ ТД ЛИАТРИС Путин не поздравил Зеленского Зеленского поздравили западные лидеры мемы фотошопы юмор кровавое убийство Тищенко отставки Синютка Виталий Кличко Владимир Кличко Килиан Мбаппе Абрамченко Андрей Одесский облсовет Волканов Валентин травмовані   Ледяная диета Владимир Зеленский Второй тур президентских выборов в Украине Горячие новости по выборам в Украине Новости по выборам в Украине 2019 Караганда FK14 Полярис головне Dragon Торговля на крови. Окружение Путина продолжит заправлять украинские танки Как Кенес Ракишев «выпал» из «дела Шакро» Курченко вернулся за Одесским НПЗ Экотеррорист Бачин Сергей Викторович расцвёл и развёл на «Розе Хутор» СТАНИСЛАВ КОНДРАШОВ И ДЕНИС ВОРОНЕНКОВ: В УБИЙСТВЕ ЭКС-ДЕПУТАТА ПОДОЗРЕВАЮТ ПАРТНЕРА