В League of Legends з’явився новий клієнт

В багатокористувацької бойової гри League of Legends з’явився новий клієнт. Керівництво компанії Riot Games відмовилося від старого на платформі Abobe Air під найменуванням Legacy. В честь цього пам’ятного дня розробники виклали ролик на відеохостингу YouTube.


Компанія Riot Games, яка створила League of Legends, розповіла про нововведення, які чекають на користувачів. Вони є незначними, але призводять нервову систему людини в спокійний стан. Фахівці змінили чат, зробивши його більш простим і зручним. Тепер гравці з легкістю зможуть спілкуватися один з одним. Розробники Riot Games повідомили про повернення інструмента створення наборів предметів. Він з’явиться разом з оновленням 7.10, з патчем 7.9 в League of Legends введуть вікно вибору чемпіона. Це додасть додаткові зручності у комунікаціях з товаришами.

Гру League of Legends створили програмісти компанії Riot Games в 2009 році. Вона отримала широке поширення серед користувачів. Експерти теж дали в основному позитивні оцінки грі, це трапляється досить рідко. З 2013 року в США геймерів League of Legends прирівнюють до професійним спортсменам. Дане рішення викликало великий резонанс у суспільстві, до цих пір не вщухають пересуди з цього приводу.