Вінницькі депутати проти підвищення цін на тепло


У Вінниці не підтримали проект щодо підняття тарифу на теплову енергію для населення. Про це йшлося на засіданні постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження під керівництвом депутата Андрія Ковальова, повідомляє Vlasno.info.

На заході головний економіст комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» Ірина Грубар презентувала проект щодо коригування тарифів на теплову енергію. А саме: її виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних організацій комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго».

Однак комісія одноголосно вирішила не підтримувати даний проект щодо підняття тарифу на теплову енергію для населення. Натомість депутати зійшлись на думці, щоб направити дане звернення до відповідних департаментів із проханням розглянути можливість передбачення компенсації для відшкодування витрат підприємству «Вінницяоблтеплоенерго».


Фото: Олена Гнатишина


Джерело статті: “http://vlasno.info/ekonomika/3/nashi-groshi/item/28716-vinnytski-deputaty-proty-pidvyshchenn”