Сьогодні день вишиванки


Усіх, хто одягнув сьогодні вишиванку, чи має фото у ній в своєму архіві, просимо ділитись у коментарях у нашій спільноті у Фейсбук та надсилайте на нашу електронну адресу: [email protected] Давайте разом створимо фотогалерею прихильників України.

З кожним роком 16 квітня все більше українців одягає вишиті сорочки чи сукні. Хто на роботу, хто в парламент, хто в школу, дитсадок, чи навіть на вечірку. Це свято української автентичності – щоб відчути в собі кров діда-прадіда, козацький дух чи навіть поповнити душу енергетикою захисту від вишиванки – відчуває душею кожен, хто одягнув хоч раз вишиванку, чи навіть звернув увагу на інших – у вишиванках. Щоб записати «в умі» пунктик – а може і мені придбати це диво української культури?!

Єднаймося, українці, бо Україна – це наша країна. Тут мешкає 93 відсотки тих, хто вважає себе українцем. А решта – побратими – хто розділяє і сповідує погляди про те, щоб Україна стала незалежною, співвітчизники – хто навіть не приймаючи участі в розбудові самодостатньої країни – не заважає це робити. А вороги усіх нас лише ті – не залежно від того українці вони за національністю чи ні – хто мріє про знищення України як держави та поневолення її народу.

Можна розмірковувати на цю тему скільки завгодно! А можна сказати просто і геніально:

– Є боротьба за долю України – все решта – то велике мискоборство!

Отож – єднаймося усі, хто прагне Україні добра. І саме ось така традиція – єднає наші серця!

Ваш «33-й»

Сьогодні день вишиванки
Ми – у вишиванках.

Фото наших читачів:

Сьогодні день вишиванки

Сьогодні день вишиванки

Сьогодні день вишиванки


Джерело статті: “https://33kanal.com/news/sogodni-den-vishivanki.html”