В одеському управлінні ДСНС намагалися знищити документи про перевірку згорілого коледжу — СБУ

ДСНС

Пожежа забрала життя 16 осіб

ДСНС


Служба безпеки України підозрює, що працівники ГУ ДСНС в Одеській області планували знищити документацію стосовно перевірки протипожежної безпеки у будівлі Одеського коледжу економіки та права.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

«За оперативною інформацією, окремі керівники ГУ ДСНС намагалися приховати та знищити документацію щодо проведеної перевірки протипожежного стану та надання дозволу на експлуатацію приміщень навчального закладу», — йдеться в повідомленні.

За даними СБУ, обшуки тривають в адміністративних будівлях Одеського міського управління та ГУ ДСНС України в Одеській області. Слідчі вилучаються матеріали, що підтверджують причетність до протиправної діяльності посадовців ДСНС.

Читайте також:

Вогнегасники — під ліжком коменданта. Керівнику згорілого Одеського коледжу оголосили про підозру

Нагадаймо, 13 грудня провели обшуки у приміщеннях ГУ ДСНС в Одеській області у межах справи про пожежу в Одеському коледжі.

Слідчі дії проводять в рамках кримінального провадження щодо неналежного виконання посадовцями ДСНС службових обов’язків та використання службового становища всупереч інтересам служби.

Пожежа в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу спалахнула 4 грудня. 16 осіб загинули, 30 осіб постраждали.

Поліція розглядає три версії трагедії: займання внаслідок несправності електропроводки і електроприладів, необережне поводження з вогнем та навмисний підпал.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/pozhezha-v-odesi-u-dsns-namagalisya-znishchiti-dokumenti-novini-ukrajini-50059221.html”